Güvenli Alışveriş

  • VISA tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak getirilmiştir. Uluslararası Güvenlik Platformu (3D Secure) bir ödeme onaylama metodu yada teknolojik bir platform olmayıp ödeme sürecindeki partilerin (işyeri-banka-kart sahibi) sorumluluklarını düzenleyen bir modeldir. Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir. Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

Ödeme Seçenekleri

  • Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı ile yapabilirsiniz. Alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan yeşil kilit simgesinden anlayabilirsiniz. İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi / EFT yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale / EFT seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, ödemenizi banka bilgilerimiz sayfasındaki bir bankaya yapınız. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için lütfen havale / EFT işlemini tamamladıktan sonra bize iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bilgi veriniz. Siparişi takip eden 5 (beş) iş günü içerisinde havale / EFT'si yapılmayan siparişler iptal edilir.

Teslimat Bilgileri

  • Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo şirketine 5 (beş) iş günü içerisinde verilir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Sorularınız veya daha fazla bilgi için lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

İade Şartları

  • Cayma hakkı süresi alıcıya malın teslim edildiği günden itibaren başlar ve 7 (yedi) gündür. İade edilen ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli alıcı tarafından karşılanmalıdır.Cayma hakkı süresi içerisinde, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  • Sehven alınan her ürün için de genel iade süresi 7 (yedi) gündür. Bu süre içerisinde, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  • Ürünlerin gerçek renkleri ve renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar gösterebilmektedir. Bu sebeblerden dolayı ürün kusurlu veya ayıplı mal olarak sayılamaz. Firmamız bu sebeblerden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.
  • Ürün iade edilmeden bedel iadesi yapılmaz. Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Tüm iade işlemlerinde veya müşteri yanlış ürün sipariş ettiğini ya da kendisine yanlış ürün verildiğini ürün kendisine ulaştıktan sonra 7 (yedi) gün içerisinde iletişim adreslerimizden irtibata geçerek bildirmelidir.