Teslimat Bilgileri

  • Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler SATICI'nın anlaşmalı olduğu kargo şirketine 5 (beş) iş günü içerisinde verilir. Kargo ücreti ALICI'ya aittir. Yapıştırıcılar kategorisindeki sprey ve bally yapıştırcılar ayrı kargo poşeti ile gönderilir. Kargo teslimatı ile ilgili sorularınız veya daha fazla bilgi için lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

İade Şartları

  • ALICI malı teslim aldıktan sonra yedi gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkı süresi alıcıya malın teslim edildiği günden itibaren başlar ve 7 (yedi) gündür.
  • İade edilen ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli ALICI tarafından karşılanmalıdır. SATICI, sehven kusurlu veya ayıplı mal gönderildiği tespit edilen durumlarda müşteri memnuniyetini sağlamak için iade kargo ücretini karşılayabilir. Ayıplı veya kusurlu kabul edilen ürünün sahip olması gereken durumları aşağıda belirtilmiştir.
  • Ürünlerin ayıplı veya kusurlu mal sayılabilmesi için kumaş tipi ürünlerde örme hatası veya boya lekesi vb. bir somut hata bulunması gerekmektedir. Kumaş ürünlerinin gerçek renkleri ve renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar gösterebilmektedir. Kumaşlardaki renk veya ton farklılıklarından dolayı ürünler kusurlu veya ayıplı mal olarak sayılamaz. Firmamız renk algısının insandan insana farklılık göstermesinden dolayı renk konusundaki ihtilaflardan (fikir ayrılığından) ürünlerde ayıp veya kusur olduğunu kabul etmemektedir. Bu durumlarda kargo ücreti, cayma hakkı kullanılarak iade edilen ürünlerde olduğu gibi ALICI'ya aittir.
  • Cayma hakkı süresi içerisinde, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Cayma hakkı durumunda üründe, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün alıcıya teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
  • Alıcının istekleri ve/veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan mallar için cayma hakkı söz konusu değildir.
  • Sehven alınan her ürün için de genel iade süresi 7 (yedi) gündür. Bu süre içerisinde, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.Sehven alınan üründe herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün alıcıya teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
  • Ürün iade edilmeden bedel iadesi yapılmaz. Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Tüm iade işlemlerinde veya müşteri yanlış ürün sipariş ettiğini ya da kendisine yanlış ürün verildiğini ürün kendisine ulaştıktan sonra 7 (yedi) gün içerisinde iletişim adreslerimizden irtibata geçerek bildirmelidir.
  • Satıcıya ulaşan iade ürün iş bu sözleşmede belirtilen koşulları sağladığı takdirde iade olarak kabul edilir, geri ödemesi de alıcı kredi kartına/hesabına yapılır. Ürün iade edilmeden bedel iadesi yapılmaz. Kredi Kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır.