Ödeme Seçenekleri

  • Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı veya banka havalesi ile yapabilirsiniz. Alışverişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan yeşil kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale/EFT Ödemeleri

  • İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale / EFT seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, ödemenizi banka bilgilerimiz sayfasındaki bir bankaya yapınız. Ödemeniz onaylanmadıkça siparişiniz gönderilmeyecektir.
  • Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için lütfen havale / EFT işlemini tamamladıktan sonra bize iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bilgi veriniz. Siparişi takip eden 5 (beş) iş günü içerisinde havale / EFT'si yapılmayan siparişler iptal edilir.

Teslimat Bilgileri

  • Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo şirketine 5 (beş) iş günü içerisinde verilir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Sorularınız veya daha fazla bilgi için lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.