Ödeme Seçenekleri

  • Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı veya banka havalesi ile yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 128 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Havale/EFT Ödemeleri

  • İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale / EFT seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, ödemenizi banka bilgilerimiz sayfasındaki bir bankaya yapınız. Lütfen ilgili Sipariş Numarasını ödemenizin açıklama kısmına yazınız. Ödemeniz onaylanmadıkça siparişiniz gönderilmeyecektir.
  • Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için lütfen havale / EFT işlemini tamamladıktan sonra bize iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bilgi veriniz. Siparişi takip eden 5 (beş) iş günü içerisinde havale / EFT’si yapılmayan siparişler iptal edilir.

Teslimat Bilgileri

  • Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu Yurtiçi Kargo şirketine 5 (beş) iş günü içerisinde verilir. Kargo ücreti alıcıya aittir. Sorularınız veya daha fazla bilgi için lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.