• Cayma hakkı süresi alıcıya malın teslim edildiği günden itibaren başlar ve 7 (yedi) gündür. İade edilen ürün veya ürünlerin geri gönderim bedeli alıcı tarafından karşılanmalıdır.Cayma hakkı süresi içerisinde, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  • Sehven alınan her ürün için de genel iade süresi 7 (yedi) gündür. Bu süre içerisinde, kullanılmış, tahrip edilmiş vesaire şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.
  • Ürünlerin gerçek renkleri ve renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar gösterebilmektedir. Bu sebeblerden dolayı ürün kusurlu veya ayıplı mal olarak sayılamaz. Firmamız bu sebeblerden dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.
  • Ürün iade edilmeden bedel iadesi yapılmaz. Kredi kartına yapılan iadelerin kredi kartı hesaplarına yansıma süresi ilgili bankanın tasarrufundadır. Tüm iade işlemlerinde veya müşteri yanlış ürün sipariş ettiğini ya da kendisine yanlış ürün verildiğini ürün kendisine ulaştıktan sonra 7 (yedi) gün içerisinde iletişim adreslerimizden irtibata geçerek bildirmelidir.